НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

Емітенти

Емітент - юридична особа, Автономна Республіка Крим або міські ради, а також держава в особі уповноважених нею органів державної влади, яка від свого імені розміщує емісійні цінні папери та бере на себе зобов'язання щодо них перед їх власниками.

 

Емітент повинен виконувати усі зобов’язання, що виникають у зв’язку з випуском цінних паперів, в строки і в порядку, передбаченому законодавчими нормами, а також рішеннями про випуск цінних паперів.

 

Права і обов’язки щодо цінних паперів виникають з моменту їх передачі емітентом або його уповноваженою особою покупцю чи його уповноваженій особі.

 

Емітент зобов’язаний не менше одного разу на рік інформувати громадськість про своє господарсько-фінансове становище і результати діяльності – публікувати річний звіт.

 

Протягом  двох днів емітент зобов’язаний надіслати фондовій біржі  і  реєструвальному органу, а також опублікувати в офіційній газеті  фондової  біржі  інформацію про зміни, що відбулися в його господарській  діяльності  і  впливають на вартість цінних паперів або розмір доходу по ним.

 

Реєстр учасників фондового ринку регіону знаходиться
на порталі Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України


← Назад
 • Документи

 • Закон України «Про цінні папери і фондову біржу»
Вхід


Зареєструватися

Найближчі події

 • 20-22 червня 2017 року в Києві відбудеться Міжнародна конференція з питань корпоративного управління
  Детальніше →
 • 20 – 21 червня Олександр Панченко візьме участь у засіданні IFC у Відні
  Детальніше →
 • 19 – 21 червня Олександр Панченко візьме участь у спільному засіданні OECD та IOPS в Парижі
  Детальніше →
 →