1

Тема: Кидалово акціонерів ПАТ "Волиньгаз"

Шановні відвідувачі сайту і читачі форуму.
21 липня 2011 року відбулись Загальні збори акціонерів ПАТ "Волиньгаз", на якому я голосував проти прийняття рішення по питанню порядку денного "Про вчитання значних провочинів". Далі я відправив Голові правління Короті Мирославу Івановичу вимогу про обовязковий викуп акціонерним товариством належних мені акцій, датовану 03 серпня 2011 року.
Здавалось би, з однієї сторони я все зробив вірно і в країні, у якій поважають права міноритарних акціонерів і дотрумуються всіх законів, я міг би чекати і на протязі місяця зі мною узгодили договір купівлі-продажу, але ми з Вами живемо в Україні і компаніїї, які підпорядковані мільйонерам, не звикли ділитися тим що по праву належить акціонерам.
Продовжую історію. Після багатьох телефонних дзвінків і письмових звернень до Заступника голови правління з юридичних питань Зінаїди Ростиславівни Козлюк і Олега Володимировича Галія, лише в !!! лютому 2012 року я отримав відповідь що було проведено тендер на визначення оцінювача ринкової вартості акцій "Волиньгазу", але обгрунтування ціни (Звіт про оцінку акцій), яку визначило ЗАТ "Українсько-Сибірська Агенція з Нерухомості" мені так і не було надано. Було сказано що "При визначенні ціни використовувалися порівняльний і дохідний методи", але бази для визначення ціни не було надано. Мої багаторазові письмові звернення до Голови правління ПАТ "Волиньгаз" і Волинського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку не дало результатів. Електронну копію Звіту про проведену оцінку мені так і не було надано.     
Залишається тільки одне: знайти прихильників серед відвідувачів цього сайту, кого правління "Волиньгазу" також обмежило до "Звіту про проведену незалежну оцінку 1 акції ПАТ "Волиньгаз"" і хто не згодний з виставленою брехливою ціною, об'єднатися і вимагати Правління ПАТ "Волиньгаз" і Фірташа Дмитра Васильовича поважати права міноритарних акціонерів облгазів.
Щодо компанії ЗАТ "Українсько-Сибірська Агенція з Нерухомості", Голови Наглядової ради Никонорова О.Б., і члена нагладової ради Загороднього Р.В., то всім відомо що це компанія і люди, які тісно повязані з Дмитром Фірташем, враховують тільки його інтереси і справедливості від них можна не очікувати.
Зацікавлених прошу писати на пошту uric-on@yandex.ua.

Востаннє редагувалося uriy (02-04-2012 12:28:17)

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Кидалово акціонерів ПАТ "Волиньгаз"

Сдравствуйте uriy.
Полностью согласен с Вами. Нужно бороться за справедливость. Закон «Об акционерных обществах» только и "заточен" под тех, кто владеет огромными статками и может распоряжаться "маленькими" пакетами и интересами частных инвесторов.
Скажу больше, у меня знакомый владеет акциями "Волыньгаза", так он рассказывал что перед собранием акционеров в июне подставные компании Фирташа гоняли крупные пакеты по цене 96 грн./шт., думая таким образом надуть как пузырь стоимость Волыньгаза. Сами себя загнали в ловушку....
Хотя нет, не загнали: если бы загнали, то они бы выкупляли у Вас эти акции по цене 96 грн./шт., так как это цена, которая была на бирже за "день до проведения собрания акционеров". В нормальной демократической стране, уже давно выкупили бы эти акции.
А у нас все "бессмертные", к числу которых относится клан Фирташа все берут даром.
Что касается Никанорова Олега Борисовича и Загороднего Романа Васильевича, то уже весь интернет пишет об этих лицах, которые якобы от имени НАК "Нафтогаз" представляют национальные интересы Украины, но ни для кого ни секрет что они
представляют исключительно интересы Фирташа. Кстати вышеупомянутые Загородний и Никаноров являются членами наблюдательных советов почти (почти пока что, скоро будут всех) всех облгазов Украины.
Так что в Вашем случае, все, как говорится, "на лицо"...

Thumbs up Thumbs down

3

Re: Кидалово акціонерів ПАТ "Волиньгаз"

Мне интересно, как НКЦБФР оценивает вышеизложенную ситуацию? Есть ли здесь нарушение прав акционера со стороны эмитента и как такие нарушения устраняются?

Thumbs up Thumbs down