Шановні відвідувачі сайту і читачі форуму.
21 липня 2011 року відбулись Загальні збори акціонерів ПАТ "Волиньгаз", на якому я голосував проти прийняття рішення по питанню порядку денного "Про вчитання значних провочинів". Далі я відправив Голові правління Короті Мирославу Івановичу вимогу про обовязковий викуп акціонерним товариством належних мені акцій, датовану 03 серпня 2011 року.
Здавалось би, з однієї сторони я все зробив вірно і в країні, у якій поважають права міноритарних акціонерів і дотрумуються всіх законів, я міг би чекати і на протязі місяця зі мною узгодили договір купівлі-продажу, але ми з Вами живемо в Україні і компаніїї, які підпорядковані мільйонерам, не звикли ділитися тим що по праву належить акціонерам.
Продовжую історію. Після багатьох телефонних дзвінків і письмових звернень до Заступника голови правління з юридичних питань Зінаїди Ростиславівни Козлюк і Олега Володимировича Галія, лише в !!! лютому 2012 року я отримав відповідь що було проведено тендер на визначення оцінювача ринкової вартості акцій "Волиньгазу", але обгрунтування ціни (Звіт про оцінку акцій), яку визначило ЗАТ "Українсько-Сибірська Агенція з Нерухомості" мені так і не було надано. Було сказано що "При визначенні ціни використовувалися порівняльний і дохідний методи", але бази для визначення ціни не було надано. Мої багаторазові письмові звернення до Голови правління ПАТ "Волиньгаз" і Волинського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку не дало результатів. Електронну копію Звіту про проведену оцінку мені так і не було надано.     
Залишається тільки одне: знайти прихильників серед відвідувачів цього сайту, кого правління "Волиньгазу" також обмежило до "Звіту про проведену незалежну оцінку 1 акції ПАТ "Волиньгаз"" і хто не згодний з виставленою брехливою ціною, об'єднатися і вимагати Правління ПАТ "Волиньгаз" і Фірташа Дмитра Васильовича поважати права міноритарних акціонерів облгазів.
Щодо компанії ЗАТ "Українсько-Сибірська Агенція з Нерухомості", Голови Наглядової ради Никонорова О.Б., і члена нагладової ради Загороднього Р.В., то всім відомо що це компанія і люди, які тісно повязані з Дмитром Фірташем, враховують тільки його інтереси і справедливості від них можна не очікувати.
Зацікавлених прошу писати на пошту uric-on@yandex.ua.